OUR
IDEA

Projektujemy z odpowiedzialnością za rzeczywistość, której sami czujemy się integralną częścią. Projektujemy z pasją, która często wiedzie nas poza horyzont stereotypu. Projektujemy dla ludzi, bo sami chcemy być traktowani podmiotowo. Projektujemy…

TWORZYMY
INNOWACYJNE
ROZWIĄZANIA

WANNO-PRYSZNIC

Forma wanno-prysznica czerpie inspirację bezpośrednio z natury. Kształt oraz fizjonomia urządzenia przypomina rozwijający się tulipan. Również kolorystyka nie jest przypadkowa, żywe kolory nawiązują do barwnych ogrodów oraz powrotu do natury.

Proponowane rozwiązanie daje możliwość umieszczenia na małej przestrzeni kombajnu sanitarnego (wanna z hydromasażem wraz z prysznicem) bez ograniczenia powierzchni funkcjonalnej pomieszczenia. Nowoczesny design sprawia dodatkowo, iż pomieszczenie nabiera nowego wymiaru (kształt, kolor).

MORE

WANNO-PRYSZNIC

 

BIO-CITY

Nowela Josepha Jacobsa „Jack and the beanstalk” stała się wyznacznikiem dla idei projektu – roślina oplatająca budynki. Ogromna fasola, sięgająca nieba, opisana w opowiadaniu dała Jackowi i jego matce nadzieję na lepsze jutro. Podobnie w prezentowanym projekcie – rewitalizacja miasta ma na celu zapewnienie lepszego życia mieszkańcom, jak również zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego oraz promocję zdrowego życia.

MORE ABOUT BIOCITY

 
 
 

ARCHITECTURE

Projektujemy domy z marzeń… z marzeń naszych klientów, którzy przed rozpoczęciem przez nas prac opowiadają nam o tym, jak wyobrażają sobie miejsce, w którym przeżyją w szczęściu i wygodzie  następnych kilkadziesiąt lat swojego życia. Wystarczy tylko dobrze słuchać i zaufać swojemu doświadczeniu i wiedzy.

ALL PROJECTS

Church in Sulkowice

MORE

Marchołta Street in Cracow

MORE

Single- family house

SKAWINA

MORE

Rząska

Cracow

MORE

Church in Sulkowice

MORE

Marchołta Street in Cracow

MORE