Architektura

ZABUDOWA
JEDNORODZINNA

Projektujemy domy z marzeń… z marzeń naszych klientów, którzy przed rozpoczęciem przez nas prac opowiadają nam o tym, jak wyobrażają sobie miejsce, w którym przeżyją w szczęściu i wygodzie  następnych kilkadziesiąt lat swojego życia. Wystarczy tylko dobrze słuchać i zaufać swojemu doświadczeniu i wiedzy.

Zabudowa jednorodzinna

SKAWINA

WIĘCEJ

Rząska

KRAKÓW

WIĘCEJ

więcej

 

WNĘTRZA

Dobry projekt wnętrza to taki, który uwzględnia nawet najmniejsze preferencje osób w nich zamieszkujących. Zarządzamy formami, kolorami, materiałami, kompozycją, fakturami, symetrią i asymetrią, porządkiem, haosem, banałem i oryginalnością. Efekt ostateczny bierze się z drobnych szczegółów – tam tkwi diabeł…

Wiślane Tarasy

KRAKÓW

WIĘCEJ

Mieszkanie

SKOTNIKI

WIĘCEJ

więcej

BUDYNKI
UŻYTECZNOŚCI
PUBLICZNEJ

Kluczem do wszystkiego jest dokładne określenie funkcji jakie ma spełniać budowla. Wyobrażamy sobie całego mnóstwa zachowań ludzi, którzy w przyszłości będą używać tego miejsca. Najbardziej nieoczekiwane i kreatywne pomysły pojawiają się wtedy, kiedy rozpatrujemy zachowania najmniej prawdopodobne :)

Teatr Muzyczny Capitol

WROCŁAW

WIĘCEJ

Ośrodek Kultury
im. C.K. Norwida

NOWA HUTA

WIĘCEJ
 

BUDYNKI
PRZEMYSŁOWE

Tego typu zadania potocznie uważane są za jedne z prostszych – wystarczy dostosować charakter budynku do rodzaju aktywności przedsiębiorstwa. Ale my na tym nie poprzestajemy! Staramy się kreować rzeczywistość nieoczywistą, zaskakującą, łamiącą utarte schematy, oczywiście nie tracąc z pola widzenia interesu i korzyści inwestora.

Hala Produkcyjna

MŁYNY

WIĘCEJ

Stacja
Transformatorowa
MPL

BALICE KRAKÓW

WIĘCEJ

ZABUDOWA
WIELORODZINNA

Jak zaprojektować osiedle, które będzie podobało się wszystkim jej mieszkańcom? To niemożliwe :) Ale możliwe jest wykreowanie przestrzeni, która emanuje energią, dynamiką, radością, która pozostaje nieobojętna na otoczenie i prowokuje interakcję z człowiekiem. Taka przestrzeń ma po prostu żyć!

Osiedle Marcholta

WIĘCEJ