WANNO-Prysznic

IDEA

Forma wanno-prysznica czerpie inspirację bezpośrednio z natury. Kształt oraz fizjonomia urządzenia przypomina rozwijający się tulipan. Również kolorystyka nie jest przypadkowa, żywe kolory nawiązują do barwnych ogrodów oraz powrotu do natury.

 
 
 

ESTETYKA
I FUNKCJONALNOŚĆ

Przestronność i funkcjonalność to cechy, których niejednokrotnie brakuje łazienkom. Większość z nich zdolna jest pomieścić jedynie najpotrzebniejsze sprzęty sanitarne, bez możliwości większej swobody aranżacji, nie wspominając o zachowaniu zasad funkcjonalności.
Proponowane rozwiązanie daje możliwość umieszczenia na małej przestrzeni kombajnu sanitarnego (wanna z hydromasażem wraz z prysznicem) bez ograniczenia powierzchni funkcjonalnej pomieszczenia. Nowoczesny design sprawia dodatkowo iż pomieszczenie nabiera nowego wymiaru (kształt, kolor).

MATERIAŁY

Wanno-prysznic wykonany jest z trwałych tworzyw sztucznych zapewniających wysoką odporność na uderzenia i zadrapania. Główną konstrukcję wanny stanowi aluminiowy rdzeń zapewniający odpowiednią sztywność.

 

TECHNIKA

Wanno-prysznic umożliwia wykonywanie masażu podwodnego, automatycznego. Elektroniczny panel sterowania oraz układ dysz (stopy, podudzie, kolana, biodra, kręgosłup) pozwalają na indywidualne zaprogramowanie kolejności pracy sekcji.
System biczów wodnych pozwala na przeprowadzenie terapii również w pozycji stojącej pod prysznicem.

ZASADY
DZIAŁANIA

Wanno-prysznic posiada dwie osie obrotu: w pionie i w poziomie. Oś obrotu w pionie umożliwia zmianę funkcji z prysznica na wannę i odwrotnie. Pozioma oś obrotu umożliwia korzystanie z prysznica i działa jak przesuwne drzwi.
Poziomy panel wzdłuż elementu ruchomego jest jednocześnie miękkim podparciem i siedziskiem oraz sercem układu sterującego.